16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 523
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 494 cm³ |
| Moc | 4.5 KM |
| Moment obrotowy | 4.7 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 7.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Floating calliper |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic fork with Ø 35mm stanchions |
| Zawieszenie tył | Wahacz in high resistance steel. Hydraulic monoshock absorber. |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/60-13 |