16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 523
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 15.0 KM |
| Moment obrotowy | 12.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 8.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1340.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Stainless steel floating disc with dual piston calliper |
| Hamulce tył | Single disc. Stainless steel disc, calliper with two opposed pistons |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic fork, 35 mm |
| Zawieszenie tył | Double hydraulic shock absorbers |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/60-13 |