16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 523
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 2920 cm³ |
| Moc | 21.6 KM |
| Moment obrotowy | 23.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1515.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic fork with ö 35 mm shafts; |
| Zawieszenie tył | Spring with preload and double damper |
Opony
| Opony przód | 120/70-15 |
| Opony tył | 140/60-14 |