16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 801 523
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 8393 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 73.0 KM |
| Moment obrotowy | 73.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 18.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1585.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Double disc |
| Zawieszenie przód | Telescopic hydraulic fork, 41mm |
| Zawieszenie tył | Hydraulic monoshock with aluminium alloy swingarm |
Opony
| Opony przód | 120/70-16 |
| Opony tył | 160/60-15 |