16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~196 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~66.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6582 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142 x 73 x 9.5 mm (5.59 x 2.87 x 0.37 in) |