16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~66.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~220 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 306 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143 x 72 x 9.8 mm (5.63 x 2.83 x 0.39 in) |
| Waga | 165 g (5.82 oz) |