16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~71.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615 (28 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.7 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Adreno 405 |
| RAM | 32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 139 x 69 x 7 mm (5.47 x 2.72 x 0.28 in) |
| Waga | 115 g (4.06 oz) |