16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~62.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7731 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 8 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134 x 67 x 8.8 mm (5.28 x 2.64 x 0.35 in) |
| Waga | 125 g (4.41 oz) |