16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0 inches, 45.5 cm (~59.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 (28 nm) |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124 x 62 x 9.6 mm (4.88 x 2.44 x 0.38 in) |
| Waga | 105 g (3.70 oz) |