16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~66.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7731 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 8 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143 x 73 x 9.2 mm (5.63 x 2.87 x 0.36 in) |
| Waga | 145 g (5.11 oz) |