16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm2 (~62.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~218 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7731 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 8GB 512MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1600 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1600 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 2.1, EDR |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134 x 67 x 8.8 mm (5.28 x 2.64 x 0.35 in) |