16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~267 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 512 MB RAM| 512 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| autofocus |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.5.3 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | 2 |
Wymiary i waga
| Wymiary | - |