16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 3.5 inches, 36.5 cm (~50.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~165 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM7227 Snapdragon S1 |
| Procesor | 600 MHz ARM 11 |
| GPU | Adreno 200 |
| RAM | 4 GB, 256 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 256 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP, AF |
System
| System operacyjny | Android 2.1 (Eclair) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 62.2 x 12 mm (4.57 x 2.45 x 0.47 in) |
| Waga | 136 g (4.80 oz) |