16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 6470 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 80.0 KM |
| Moment obrotowy | 52.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 2 x mikuni 39mm |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1397.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual semi-floating 310mm disc, Brembo master cylinder, Goodridge steel brake lines |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo |
| Zawieszenie przód | 43mm inverted telescopic with compression and rebound adjustment |
| Zawieszenie tył | Ohlins single shock with adjustable ride height, compression damping, and spring preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |