16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 24420 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 18.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1545.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Four piston radial Brembo Racing |
| Hamulce tył | Single disc. Four piston radial Brembo Racing |
| Zawieszenie przód | Fully adjustable USD Ohlins 43mm forks |
| Zawieszenie tył | Fully adjustable Ohlins 46mm central spring unit |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 200/50-ZR17 |