16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 032
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 1242 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk efi |
| Zbiornik paliwa | 6.3 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1443.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Floating discs. Two-piston calipers. CBS. |
| Hamulce tył | Single disc. Floating disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | 41 mm USD fork |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator absorbers |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/80-18 |