16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 10.5 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 9.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Floating disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | USD fork Ø 40 mm, |
| Zawieszenie tył | Double shock absorbers, 120 mm rear wheel travel |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 130/80-17 |