16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.8 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni 38 |
| Zbiornik paliwa | 7.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Wave disc |
| Hamulce tył | Single disc. Wave disc |
| Zawieszenie przód | FANTIC ø41mm USD |
| Zawieszenie tył | FANTIC 125– preload regulation |
Opony
| Opony przód | 100/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |