16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2496 cm³ |
| Moc | 21.2 KM |
| Moment obrotowy | 18.6 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 7.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Wave disc |
| Hamulce tył | Single disc. Wave disc |
| Zawieszenie przód | FANTIC FRS ø43mm USD, racing setup, forged aluminium fork bottoms |
| Zawieszenie tył | FANTIC FRS 125 Piggyback – preload and hydraulic regulation |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/90-18 |