16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection - throttle body ø 30mm |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | ø41mm upside down |
| Zawieszenie tył | Rebound damping regulation |
Opony
| Opony przód | 130/80-19 |
| Opony tył | 130/80-19 |