16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 4490 cm³ |
| Moc | 39.6 KM |
| Moment obrotowy | 43.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk throttle body ø 40mm |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | ø43mm upside down |
| Zawieszenie tył | With hydraulic regulation |
Opony
| Opony przód | 110/80-19 |
| Opony tył | 140/80-17 |