16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 320 x 240 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~37.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Samsung S3C 2442 500 MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1530 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2 |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.5 x 59 x 17.5 mm (4.31 x 2.32 x 0.69 in) |