16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~39.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung S3C2442 400 MHz |
| RAM | 64MB RAM, 128MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM, 128MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2.0 |
| GPS | Yes, SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 58 x 15 mm (4.21 x 2.28 x 0.59 in) |