16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 7.12" |
| Rozmiar | 7.12 inches, 127.8 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2244 pixels, 18.7:9 ratio (~350 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6763 Helio P23 (16 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, PDAF VGA |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Li-Po 6000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 180.3 x 86.8 x 9.2 mm (7.10 x 3.42 x 0.36 in) |