16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Foldable IPS LCD |
| Przekątna | 8.10" |
| Rozmiar | 8.1 inches, 203.2 cm2 |
| Rozdzielczość | 1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~316 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| GPU | Adreno 640 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 12 MP |
Bateria
| Pojemność | 10000 mAh |
| Bateria | Li-Po 10000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C |