16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.20" |
| Rozmiar | 6.2 inches, 95.9 cm2 (~83.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~407 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P70 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 12.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 12 MP, PDAF 5 MP 2 MP, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 18000 mAh |
| Bateria | Li-Po 18000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | \\xe2\\x81\\x93 30-40 mm thickness |