16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm2 (~19.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6261A |
| RAM | 64MB 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB 32MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 3.0 |
| USB | microUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109 x 49 x 15 mm (4.29 x 1.93 x 0.59 in) |