16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | FSTN |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 1.9 inches, 9.3 cm (~14.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 64 x 128 pixels, 18:9 ratio (~75 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Infineon PMB7900 (ULC3) |
| RAM | 0.4 MB, 4 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 0.4 MB, 4 MB RAM |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114.5 x 56 x 16 mm (4.51 x 2.20 x 0.63 in) |
| Waga | 90 g (3.17 oz) |