16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~167 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.4 inches (~33.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6260A |
| RAM | 4 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1020 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1020 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 104 x 52 x 17 mm (4.09 x 2.05 x 0.67 in) |