16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~117 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.4 inches (~38.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6260M |
| RAM | 32 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 MB |
Bateria
| Pojemność | 1020 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1020 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96 x 49 x 17 mm (3.78 x 1.93 x 0.67 in) |