16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~33.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6260A |
| Procesor | 360 MHz |
| RAM | 8MB 4MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8MB 4MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1020 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1020 mAh, removable |
Wymiary i waga
| Wymiary | 104 x 52 x 17 mm (4.09 x 2.05 x 0.67 in) |