16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.2 cm2 (~25.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~128 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6260M |
| Procesor | 360 MHz |
| RAM | 16MB 32MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16MB 32MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1020 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1020 mAh, removable |
Łączność
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 124 x 48 x 12.5 mm (4.88 x 1.89 x 0.49 in) |