16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.2 cm (~22.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~128 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6223 |
| GPU | No |
| RAM | 0.5 MB, 4 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 0.5 MB, 4 MB RAM |
Wymiary i waga
| Wymiary | 122 x 55 x 18 mm (4.80 x 2.17 x 0.71 in) |
| Waga | 103 g (3.63 oz) |