16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Moc | 8.1 KM |
| Moment obrotowy | 600.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Four-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Tech |
| Zawieszenie tył | R 16 V |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |