16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 799 229
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Moc | 147.0 KM |
| Moment obrotowy | 200.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 1 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo. Bosch Switchable ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo. Bosch Switchable ABS. |
| Zawieszenie przód | Marzocchi Ø43 mm, Adjustable Rebound and Compression Damping, Spring Preload |
| Zawieszenie tył | Bitubo Rear Mono Shock Adjustable Rebound, Spring Preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 180/55-17 |