16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 099
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 19666 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 174.0 KM |
| Moment obrotowy | 137.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni 45mm flat slide |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1537.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 6-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | Öhlins |
| Zawieszenie tył | Öhlins |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 200/70-ZR17 |