16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2015 |
Silnik
| Pojemność | 19660 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 133.0 KM |
| Moment obrotowy | 185.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni 45mm flat slide |
| Zbiornik paliwa | 15.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1537.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 6-piston radial calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | Öhlins Upside-down, fully adjustable fork |
| Zawieszenie tył | Öhlins fully adjustable. 3 modes, dragster, cruiser, road racer. |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/70-ZR17 |