16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 798 090
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 8030 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 73.0 KM |
| Moment obrotowy | 66.2 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection, 50 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 13.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1445.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Radial 4-piston caliper with Bosch Cornering ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. 1-piston floating caliper with Bosch Cornering ABS. |
| Zawieszenie przód | Upside-down Kayaba telescopic fork, Ø 41mm |
| Zawieszenie tył | Kayaba rear shock, pre-load adjustable. |
Opony
| Opony przód | 110/80-18 |
| Opony tył | 180/55-17 |