16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 10790 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 86.0 KM |
| Moment obrotowy | 88.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic fuel injection, 55 mm throttle body with full ride by wire (rbw) |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1514.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | Marzocchi fully adjustable 45 mm usd fork |
| Zawieszenie tył | Kayaba monoshock, pre-load and rebound adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR18 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |