16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 11580 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 170.0 KM |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk 46mm eliptical throttle bodies with ride-by -wire system |
| Zbiornik paliwa | 22.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1567.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo M50 Stylema monoblock 4-piston 2 pad calipers, ABS |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Brembo Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 50mm Öhlins fully adjustable usd forks, electronic compression and rebound damping adjustment with Ducati Skyhook |
| Zawieszenie tył | Fully adjustable monoshock , electronic adjustment with Ducati Skyhook, aluminum double-sided Swingarm |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/55-ZR17 |