16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9370 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 114.0 KM |
| Moment obrotowy | 96.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk 53 mm throttle bodies with full ride by wire system |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1498.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Ohlins fully adjustable 48mm usd forks |
| Zawieszenie tył | Progressive linkage with fully adjustable Ohlins monoshock. Aluminium single-sided swingarm |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 175/55-ZR17 |