16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 783 357
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12620 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 162.0 KM |
| Moment obrotowy | 129.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk bosch electronic fuel injection system, elliptical throttle bodies with ride-by-wire, equivalent diameter 56 mm |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1600.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 50mm adjustable USD forks. |
| Zawieszenie tył | Monoshock, preload and rebound adjustable |
Opony
| Opony przód | 130/70-ZR17 |
| Opony tył | 240/45-ZR17 |