16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 795 020
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9370 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 110.0 KM |
| Moment obrotowy | 92.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Desmodromiczny |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1608.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | KYB 46 mm upside-down fork, fully adjustable |
| Zawieszenie tył | KYB monoshock, fully adjustable, remote preload adjustment, aluminium double-sided swingarm |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 150/70-18 |