16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 130.0 KM |
| Moment obrotowy | 230.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 62.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 195.0 km/h |
| 0-100 km/h | 11.20 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.5 l/100km |
| Trasa | 4.8 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.4 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4570 mm |
| Szerokość | 1895 mm |
| Wysokość | 1620 mm |
| Rozstaw osi | 2738.0 mm |
| Masa własna | 1418.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone, Dampers, spring, Stabilizer bar |