16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2015 – 2018 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1199 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 130.0 KM |
| Moment obrotowy | 230.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 198.0 km/h |
| 0-100 km/h | 9.90 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 6.1 l/100km |
| Trasa | 4.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 5.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4284 mm |
| Szerokość | 1810 mm |
| Wysokość | 1535 mm |
| Rozstaw osi | 2612.0 mm |
| Masa własna | 1255.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Semi-dependent |