16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 |
Wydajność
| Procesor | Rockchip |
| RAM | 9.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5060 mAh |
| Bateria | 5060.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |