16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.51" |
| Rozmiar | 10.51 |
Wydajność
| Procesor | Unisoc |
| RAM | 20.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 8250 mAh |
| Bateria | 8250.0 |
System
| System operacyjny | Android |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |