16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rozdzielczość | 1280.0x800.0 |
Wydajność
| Procesor | Helio |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4020 mAh |
| Bateria | 4020.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |