16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Pojemność | 1248 cm³ |
| Moc | 15.0 KM |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 30 mm |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1355.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Radial caliper |
| Hamulce tył | Bębnowe (drum brake). Floating caliper |
| Zawieszenie przód | 40 mm upside-down fork |
| Zawieszenie tył | Monoshock. |
Opony
| Opony przód | 110/80-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |