16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 8.40" |
| Rozmiar | 8.4 inches, 204.6 cm (~76.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1600 x 2560 pixels, 16:10 ratio (~359 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3580 |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz |
| GPU | PowerVR G6430 |
| RAM | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16/32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF, f/2.4 |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat), upgradable to 5.0.2 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 215.9 x 124.2 x 6.1 mm (8.5 x 4.89 x 0.24 in) |
| Waga | 305 g (10.76 oz) |